Все, що вам потрібно знати про умови розстрочки

  1. Очевидні переваги розстрочки
  2. Умови розстрочки в українських банках.
  3. Поради експертів
Іноді потреба в якійсь речі може виникнути несподівано, наприклад, випадково розбився смартфон і тепер терміново йому потрібно придбати заміну, оскільки ремонт неможливий. Якщо потрібної суми на покупки немає, допоможе карта розстрочки. Банки видають кредитні карти з можливістю оформлення розстрочки майже всім бажаючим. Винятком можуть стати лише люди з дуже поганою кредитною історією. Як правило, кредитні карти відрізняються розміром ліміту - більш надійним клієнтам банк дає велику суму в користування, а клієнтам із середньою платоспроможністю відкриває помірну кредитну лінію. У більшості торгових точок діє карта розстрочки. Умови по ній можуть змінюватися в залежності від банку. Як правило, оформлення позики відбувається в момент проведення карти через термінал. У цій статті ми проаналізуємо умови, на яких в фінансових установах надається карта розстрочки.

Очевидні переваги розстрочки

Розстрочка говорить: «користуйся зараз, плати потім». Розстрочка дуже зручна, якщо раптом техніка раптово вийшла з ладу або, наприклад, потрібно зробити подарунок близькій людині. Відразу знайти велику суму здатний не кожен, але і жити без холодильника або телефону теж складно. Тобто Ви користуєтеся технікою, при цьому оплачуєте товар частинами. Відсутність переплат. Дана характеристика реальна, якщо Ви маєте справу з чесною розстрочкою. Розстрочення не дорівнює кредиту, в банку у Вас не буде додатковий відсотків і комісій. Ніяких переплат. Цей критерій актуальний, якщо ви маєте справу з чесною розстрочкою. Тобто маючи певну суму, Ви поділяєте її на кількість місяців, за які плануєте виплатити всю суму. Все чисто і прозоро. Оформлення та оплата прямо в магазині. При оформленні розстрочки Вам не потрібно збирати пакети документів і постійно їздити в банк, адже оформлення відбувається безпосередньо на місці, в магазині. Як правило, в магазинах завжди є представники банків і менеджери, які допомагають оформити необхідні документи. Ціна не змінюється. Більшість людей впевнені, що розстрочка передбачає переплату. Однак, така покупка дозволяє не переплатити, а заощадити. Вибираєте найкраще. Нерідко покупець обмежений бюджетом, тому при повній оплаті доводиться підбирати товар, який вписується в певний ціновий діапазон. Купуючи товар в розстрочку, Ви можете дозволити придбати якісну річ.

Умови розстрочки в українських банках.

Умови розстрочки в Приватбанку

Клієнтам цієї фінансової установи пропонується два варіанти розстрочки - з відсотками і без них. Перший варіант доступний більшій кількості клієнтів, але передбачає переплату - 2,9% від суми покупки буде щомісяця додаватися до основного платежу. Наприклад, ви придбали товар за 1000 гривень і оформили миттєву розстрочку на 10 місяців. У цьому випадку кожен платіж буде складатися з 100 гривень, які будуть складати тіло кредиту, і 29 гривень нараховані відсотки. Загальний платіж в місяць складе 129 гривень. Не важко порахувати, що за 10 місяців переплата по миттєвій розстрочки складе 290 гривень. До деяким клієнтам банк проявляє більше лояльності і їм відкривається можливість оплати частинами. У цьому випадку відсоток не нараховується. Іншими словами, якщо ви купуєте товар за 1000 гривень і оформляєте такий вид розстрочки на 10 місяців, кожен платіж буде дорівнює 100 гривням.

Умови розстрочки в Monobank

Ця фінансова установа пропонує розстрочку під назвою «Покупка частинами», відповідно до якої, вартість товару можна виплачувати від трьох до 25 місяців. Доступна тривалість розстрочки визначається торговою точкою. Примітно, що безвідсоткова розстрочка від монобанк доступна тільки в партнерських торгових точках, у всіх інших магазинах розстрочка оформляється під 1,9% від загальної суми.

Умови розстрочки в Альфа-Банку

У цій фінансовій установі є тільки платна розстрочка, вона поширюється тільки на покупки від тисячі гривень. Відсоткова ставка за таким фінансовому продукту становить 1,8%. Мінімально розбити платежі можна на три місяці, а максимально - на два роки.

Які умови розстрочки в ПУМБ

Розстрочка по кредитній карті цього банку може бути оформлена тільки в партнерських торгових точках, якщо сума покупки перевищує 500 гривень. Максимальний термін такого виду кредитування обмежується двома роками. Розстрочка від цього банку є умовно безкоштовної - тільки перші три місяці не будуть нараховуватися відсотки, а починаючи з четвертого місяця, потрібно буде додатково до основного платежу виплачувати по 3% від суми за послугу розстрочки.

Які умови розстрочки в ОТП Банку

Клієнтам цього банку розстрочка доступна тільки для покупок техніки в магазинах Ельдорадо. При цьому максимальний ліміт зафіксований на позначці в 50 тисяч гривень. Це може бути один або кілька товарів, які не обов'язково повинні бути оформлені одним чеком. Допускається здійснення декількох покупок в різний час, але в межах встановленого ліміту. Мінімальний термін для оформлення розстрочки - півроку. Максимальний період кредитування становить два роки. Примітно, що розстрочка є безпроцентної. Тільки в разі списання щомісячного платежу з кредитного ліміту додатково буде нарахована комісія в розмірі 4,9% від загальної суми. З недавнього часу клієнти банку можуть скористатися своєю кредиткою і для оформлення розстрочки в інших торгових точках, але в цьому випадку максимальна сума не може перевищувати 15000 гривень. При цьому буде щомісяця списуватися відсоток за користування послугою розстрочки платежу.

Які умови розстрочки в ТАСкомбанку

Клієнти можуть оформляти розстрочку в будь-яких торгових точках на чеки від 1000 гривень. Максимальна кількість платежів - 24. Відсоток за користування розстрочкою становить 2,9% від загальної суми.

Картка розстрочки: умови в А-банку

Клієнти цього банку можуть оформляти розстрочку на будь-які чеки від 2000 гривень. При цьому торгова точка значення не має - послуга доступна повсюдно. Доступна розстрочка на 3, 6 або 12 платежів. Відсоток за користування послугою становить 2,9% від загальної суми.

Поради експертів

Перш ніж оформити розстрочку, заробите гроші на початковий внесок. І не забувайте відкладати гроші на кожний наступний платіж. Вимкніть регулярні платежі з карти, якщо користуєтеся кредитним лімітом Не забудьте налаштувати нагадування про кожен платіж в календарі. Наприклад, ПриватБанк розсилає електронні листи з нагадуваннями, проте краще перестрахуватися.