Споживчий кредит в українських банках, що говорять клієнти

  1. Поради експертів
Також потрібно скрупульозно знайомитися з умовами, на яких банк видає кредит. Відгуки клієнтів також варто почитати, щоб з'явилося загальне уявлення про кредиторі, адже завжди можуть бути підводні камені, про які вам ніхто не скаже, крім позичальників, вже зіткнулися з цим. Наприклад, завдяки відгукам можна дізнатися, що є приховані комісії, служба безпеки влаштовує буквально допит потенційного позичальника, а термін кредитування відраховується не з моменту видачі грошей, а з моменту підписання договору. Якщо дуже багато поганих відгуків про банк, варто пошукати якийсь інший варіант, адже фінансових установ, які видають кредити досить багато. Кожен кредитор пропонує свої умови і намагається, щоб вони були більш вигідними на тлі конкурентів. У цій статті ми проаналізуємо умови споживчого кредитування в українських банках.

Відгуки клієнтів українських банків

Для українців не є проблемою отримати кредит готівкою в банку. Думки клієнтів свідчать, що як мінімум дев'ять банків спеціалізуються на споживчому кредитуванні - це Укргазбанк, Кредобанк, Правекс-банк, Ощадбанк, Приватбанк, Південний, РАДА БАНК, ТАСкомбанк, Credit Agricole.

Відгуки клієнтів банку Кредобанку

Позичальники можуть отримати до 50000 грн. на будь-які цілі (придбання техніки, будівельних матеріалів, оплата будь-яких послуг). За користування кредитом доведеться заплатити 35% річних. Максимально споживчий кредит можна оформити на 60 місяців. Мінімальний термін стартує від півроку. Споживчий кредит доступний тільки громадянам України. Вік позичальника грошей повинен бути не менше 21 року і не більше 75 років. При цьому потрібен безперервний трудовий стаж від 6 місяців, який офіційно підтверджується трудовою книжкою.

Відгуки клієнтів банку ТАСкомбанку

Позичальники в цій фінансовій установі можуть отримати до 50000 грн. з річною ставкою 9,99%. Кредит видається на термін до 48 місяців, а мінімальний термін виплати позички стартує від 6 місяців. якщо брати споживчий кредит на півроку, переплата в 9,99% річних, виходить невеликий. Фінансова установа кредитує позичальників незалежно від наявності у них довідки про доходи. При підписанні договору про споживче кредитування не потрібно платити комісію, але щомісяця до суми платежу буде додаватися 2,99%.

Відгуки клієнтів банку Приватбанку

Можна отримати до 50000 гривень під 18% річних. Є тільки два варіанти термінів - або рік, або два роки. Інші періоди кредитування недоступні. Разова комісія при укладанні договору, а після цього і щомісяця складає 4,59% річних. На таку позику можуть розраховувати тільки українці з офіційним місцем роботи та довідкою про підтвердження доходів. Якщо ці вимоги не можуть бути виконані, єдиним виходом може стати оформлення кредитної картки.

Відгуки клієнтів банку OTP

Клієнт банку ОТР може отримати до 100000 гривень з відсотковою ставкою від 0,01% до 36% річних. Одноразова комісія при укладанні договору становить від 0% до 28,21%, а подальша щомісячна комісія становить до 3% від суми кредиту. ОТР банк кредитує позичальників незалежно від наявності у них довідки про доходи. Споживчий кредит доступний тільки громадянам України, вік яких становить від 21 до 69 років.

Відгуки клієнтів Альфа-Банку

Якщо Ви давно мрієте про велику покупку, а накопичити на неї не вдається, то в Альфа-Банку для цього є зручний споживчий кредит. Позичальник може отримати в Альфа-Банку кредит до 150 тисяч гривень під 0,01% річних на термін від 3 до 60 місяців. Кредити до 50000 гривень банк видає не вимагаючи довідки про доходи, при більш велику суму, відповідно, даний документ потрібно.

Відгуки клієнтів банку Південний

Позичальник в банку Південний може отримати споживчий кредит на суму до 200 тисяч гривень під 20% річних. Кредит видається на термін до 60 місяців, а щомісячна комісія становить 2,3%. При цьому, взяти кредит може людина, якщо його вік становить 21 рік. Максимальний вік позичальника на момент повного повернення кредиту - 65 років. Фінансова установа кредитує позичальників незалежно від наявності у них довідки про доходи. Іноді можуть запросити договори, що підтверджують наявність робочого місця в сьогоденні або минулому.

Поради експертів

Споживчий кредит - це вид позики, що видається клієнту під його особисті потреби і зазвичай становить невелику суму. При оформленні кредитного договору банк передає певну суму позичальникові, а той, у свою чергу, зобов'язується повернути всі кошти і виплатити відсотки. При отриманні споживчого кредиту слід:
  • ретельно обміркувати своє рішення і оцінити раціональність тієї чи іншої програми кредитування;
  • порівняти умови в декількох банках, ознайомитись з пропозиціями кожної фінансової структури і Вира найбільш оптимальний кредитний продукт за термінами і умовами кредитування;
  • перед оформленням договору слід уважно вивчити регламент банку. Дуже важливо у співробітника банку уточнити точну суму, яку Вам потрібно буде виплатити. Читайте все, що пишеться дрібним шрифтом. Для клієнта процедура кредитування повинна бути максимально зрозумілою і прозорою;
  • звернути увагу на спеціальні послуги, які надаються банком. Вони повинні включатися в договір тільки за згодою споживача;
  • постарайтеся раціонально оцінити свої можливості, щоб в період виплата кредиту не було непорозумінь і зіпсованої кредитної історії.
  • при форс-мажорів і не змозі повернути кредитні кошти, слід звернутися в банк в письмовому вигляді, детально описати ситуацію, що склалася. Великі, перевірені банки, як правило, йдуть назустріч позичальникові щодо відстрочення платежу;
  • не погоджуйтеся на пропозиції банків, які пропонують оформлення кредиту за спрощеною схемою, тому в такому випадку
  • нерідко, коли позичальник не може виплатити споживчий кредит, вимога про сплату кредиту буде пред'явлено поручителю.