Іпотечний кредит: способи заробітку

Однією їх схем заробітку на кредиті є іпотека. Якщо Ви думаєте, що мова піде про здачу в оренду іпотечного житла - помиляєтеся. Запам'ятайте, до виплати останнього платежу, квартира фактично є власністю банку, і продати, подарувати, залишити в спадок і здати в оренду без дозволу банку - неможливо. А кредитори, як правило, згоди ні на одну з процедур не дають. Робочий спосіб заробити на іпотеці наступний: Ви купуєте квартиру в будинку, який ще не побудований. І коли будівництво буде закінчено, Ви продаєте вже готову квартиру в кілька разів дорожче, примножуючи свій дохід в 2, а то і в 3 рази. При цьому варто розуміти, що процес цей тривалий і досить ризикований.

Бізнес-кредит: як заробити

Таку схему заробітку вибирають сьогодні приватні підприємці та бізнесмени, які купують в кредит різне обладнання, техніку. Далі придбане обладнання або продається дорожче, або використовується для виробництва якихось товарів. Далі виготовлена ​​продукція продається, завдяки чому всі борги покриваються плюс позичальник отримує стабільний дохід. Така схема теж є ризикованою, адже на успішність схеми може впливати ряд факторів: як розумність дій самого підприємця, так і зовнішні обставини. Важливо враховувати, що такий метод популярний серед досвідчених підприємців, новачкам краще не ризикувати такими сумами.

Перепродаж товарів

Щоб заробляти на перепродажі товарів, слід чітко розуміти, коли саме і наскільки виростуть в ціні конкретні товари. Далі залишається взяти кредит, придбати товар за звичайною ціною і перепродати дорожче. Така схема має на увазі як короткі угоди, так і тривалі, адже одні товари можна продати одразу ж, з іншими ж доведеться почекати. Всі ці деталі слід враховувати до взяття позики, а то суми за обслуговування кредиту можуть виявитися вище, ніж отриманий прибуток.

Заробіток на кредитці: можливо чи ні?

Щоб заробляти на кредитній карті, необхідно лише підключення деяких функцій, а саме:
  • Кешбек. Майте на увазі, що деякі магазини-партнери банку повертає певний відсоток на карту за покупки. Накопичені бонуси можна витратити або на наступні покупки, або, як припускають деякі програми, можна навіть зняти готівку.
  • Відсоток на залишок. При оформленні кредитної карти Ви повинні знати, що деякі кредитки припускають функцію - нарахування відсотка на залишок. Поповнюючи карту на суму більше, ніж Вам необхідно сплатити за кредитом, на залишок буде нарахований відсоток. Звичайно, ця сума не велика, проте, кому не завадить пасивний дохід.

Заробіток на кредитній карті

Наведемо приклад: 24 числа кожного місяця Ви отримуєте зарплату в розмірі 25 тисяч гривень. Уявімо, що на оплату проїзду, комунальні платежі, обіди на роботі і на інші побутові потреби Ви витрачаєте 15 тисяч гривень. А 10 тисяч гривень у Вас залишається. Тепер уявіть. Після розподілу грошей у Вас на руках залишається 10 тисяч гривень, які Ви можете витрачати так, як захочете. А спробуйте цю суму замінити кредиткою. Яким чином? Протягом усього місяця Ви розраховуєтесь кредитними коштами банку, що не перевищуєте ліміт в 10 тисяч гривень, а решту по зарплаті Ви кладете на депозит, на який постійно нараховуються відсотки і сума збільшується. І це один з найреальніших і вигідних заробітків. За настання наступного місяця Ви знову отримуєте 25 тисяч гривень, з яких 15 тисяч відправляєте на необхідні витрати, а рештою суми Ви гасіть кредит (як раз в терміни пільгового періоду), після чого Вам знову буде доступна така ж сума на кредитці. Таку схему дій можна повторювати щомісяця, причому вона абсолютно законна.

Який заробіток на кредитній картці?

Якщо Вам слабо вдається накопичувати гроші, і все кредитні 10 тисяч Ви витрачаєте, то ваш максимальний річний дохід складе 15% від 10 тисяч гривень, тобто 1,5 тисячі гривень. Однак якщо протягом місяця Ви витратили менше, то збережені гроші Ви можете додати до депозиту, завдяки чому Ваша прибуток буде збільшуватися.

Заробіток на кредитці: корисні поради

  1. Отримавши кредитну карту, відразу ж відмовляйтеся від додаткових послуг у вигляді СМС-повідомлень, страхування та інших. За все буде стягуватися плата, яка і зменшить Ваш дохід. Підключіть інтернет-додаток і контролюйте всі онлайн.
  2. Забудьте про винаймання кредитних коштів і переказ грошей на дебетові рахунки. Кожна операція буде супроводжуватися необгрунтовано високою комісією.
  3. Не перевищуйте кредитний ліміт. Перевищуючи ліміт, банк встановлює великі штрафи, які і зменшують Вашу прибуток.
  4. Витрачайте по кредитці стільки ж, скільки і заробляєте. Адже якщо Ваші витрати будуть перевищувати заробіток, погасити кредит в пільговий період у Вас не вийде, а тому і схема заробітку не спрацює.
  5. Погасити борг вчасно. Пам'ятайте, що картки з пільговим періодом припускають відсотки набагато вище, ніж по інших програмах. Вчасно не погасивши борг, Ваша схема зійде нанівець.
Як бачите, можна зробити так, щоб не тільки банк заробляв на Вас, але і Ви на банку. Головне - детально розібратися в кожній схемі, що ви зможете заробітку досконально і отримувати, нехай і невисокий, але стабільний дохід.