Блог

9 переглядів
10 Вересня

Все, що вам потрібно знати про умови розстрочки

Чи доводилося вам вирішувати складні ситуації завдяки споживчими кредитами і розстрочення? Обов’язково дізнавайтеся заздалегідь, як правильно оформляти такі види позик в банках.

Як покласти гроші готівкою через банкомат: докладна інструкція для державних банків України

Чи відомо Вам, що в банкоматі можна не тільки знімати гроші, а й поповнювати карту?

6 переглядів
10 Вересня

Де оформити в Україні кредит без ПДФО

Чи можливо кредитування без ПДФО? Кредитування – це ризик для банку, адже позичальник може не впоратися з борговим навантаженням і не повернути кошти. Ось чому кредитори так детально розглядають кандидатуру кожного клієнта, який звертається за позикою.

7 переглядів
10 Вересня

На яких умовах можна взяти кредит в Україні?

Чи доводилося вам брати кредит в екстрених ситуаціях? У кожного фінансова ситуація може розгортатися по-різному, іноді обставини складаються так, що доводиться взяти кредит. Умови оформлення позики залежать від типу фінансової установи. Державні і приватні банки видають позики приблизно на однакових умовах, однак різниця між умовами банків і мікрофінансових організацій – суттєва. У цій статті ми спробуємо розібратися, що чекає тих, хто планує взяти кредит в банку. Умови кредитування в МФО також будуть розглянуті нижче і проведено їх порівняння з умовами видачі позик в банках.

6 переглядів
10 Вересня

Що таке рефінансування кредиту

Чи відомо вам, що таке рефінансування? Зараз дуже багато говориться про нього, однак, далеко не всі розуміють, що таке рефінансування кредиту насправді, а також, як це можна використовувати, щоб зменшити свою кредитне навантаження. Почнемо з того, що до перекредитування потрібно вдаватися тільки тим людям, у яких було взято кредит під дуже високі відсотки або є кілька позик в різних фінансових установах. Якщо в першому випадку все досить зрозуміло, оскільки рефінансування допоможе зменшити переплату, у другому випадку далеко не всім стає зрозумілою вигода рефінансування. Спробуємо розібратися з цим.

7 переглядів
10 Вересня

Реструктуризація кредиту, що варто знати про цю можливість

Що робити, якщо грошей немає, а за кредит платити потрібно? Перш за все, слід звертатися в банк і просити про кредитні канікули. Можна вдатися до реструктуризації. Зараз ми розповімо про це докладно. Адже часто трапляються непередбачувані ситуації, які призводять до того, що людина просто не може далі платити кредит. У цьому може бути винна хвороба, звільнення або нестабільна економічна ситуація в країні, яка привела до швидкого зростання курсу долара. Остання причина актуальна для тих, хто оформив валютний кредит.

7 переглядів
10 Вересня

Особливості погашення кредиту

Що робити, якщо ви взяли кредит і не знаєте точно, як правильно його виплатити? Вже давно відомо, що тільки самим дисциплінованим вдається уникнути прострочень. Прострочений кредит тягне за собою не тільки штрафи і пеню, а й моральний тиск з боку кредиторів. Якщо немає можливість виплатити кредит, потрібно починати переговори з банком, а не ховатися від кредиторів.

6 переглядів
10 Вересня

Тонкощі споживчого кредитування

Чи знаєте ви, що банківські кредити мають чимало тонкощів, які потрібно знати, щоб не потрапити у фінансові неприємності? Дізнайтеся про найважливіші нюанси заздалегідь. Споживче кредитування є одним з найбільш затребуваних в банківському сегменті. Якщо ви вирішили оформити таку позику, то потрібно дуже уважно поставитися до умов, які пропонують банк, оскільки вони можуть мати чимало нюансів. Якщо не врахувати всі підводні камені, можна не тільки істотно переплатити, але і потрапити на прострочення.

7 переглядів
10 Вересня

Що таке кредитні канікули

Чи стикалися ви з проблемою неможливості виплатити кредит? Ситуації в житті бувають різні – навіть самі сумлінні позичальники можуть перестати платити кредит через непередбачені обставини. Прострочення загрожують штрафами і пенею, а також зіпсованою кредитною історією. Щоб цього не сталося, потрібно ще до настання крайнього терміну для внесення платежу звернутися в банк і пояснити ситуацію. Варто надати докази, що в даний момент фінансова можливість для внесення щомісячних платежів відсутня і попросити про кредитні канікули.

9 переглядів
10 Вересня

Що потрібно знати про кредити під час кризи

Чи знаєте ви, що кредитні боржники, як правило, є жертвами непередбачених обставин? У вкрай рідкісних випадках злісні боржники з самого початку брали кредит, щоб не платити його. Як правило, прострочення починають з’являтися через різке підвищення курсу долара в кілька разів, масових скорочень співробітників через фінансову кризу в країні або несподіваного звільнення через ліквідацію підприємства. Ситуації бувають різні, але себе потрібно підстрахувати, щоб не перейти в категорію кредитних боржників.

7 переглядів
10 Вересня