Ще одна ситуація, в якій більш вигідними будуть онлайн-кредитори - це термінова потреба в грошах. Якщо в банку потрібно чекати як мінімум кілька днів, поки гроші будуть перераховані на розрахунковий рахунок або на карту, при онлайн-кредитуванні гроші зараховуються на рахунок майже миттєво після оформлення заявки. Видача позики відбувається навіть в нічний час і в святкові дні, коли відділення банків закриті. Крім цього в мікрофінансові організації звертаються люди, яких банки відмовилися кредитувати, наприклад, якщо у них зіпсована кредитна історія. Мікрофінансові організації більш лояльно ставляться до позичальників і видають позики навіть мамам в декреті, студентам, пенсіонерам та людям із зіпсованою кредитною історією.

Що врахувати при зверненні в МФО за онлайн-кредитом?

Якщо ви прийняли рішення оформляти онлайн-займ, приділіть час вибору кредитної організації. Варто звертатися тільки до тих кредиторам, які давно вже працюють в цій сфері і зарекомендували себе з кращого боку. Попередньо почитайте відгуки клієнтів в інтернеті, щоб розуміти наскільки сумлінний кредитор. Зверніть увагу на реальну процентну ставку, яка буде вказана в онлайн-договорі. Наприклад, на сайті кредитора може бути зазначено, що процентна ставка стартує від 1%, а за фактом може виявитися, що в вашому випадку процентна ставка дорівнює 4%. Щоб з подивом не виявити цей факт в процесі виплат, варто витратити час на уточнення умов кредитування з самого початку. Плутанина часто виникає і з нульовою процентною ставкою для нових клієнтів. Мікрофінансових організація обіцяє такий бонус, але після схвалення заявки виявляється, що позика надана з більш високою ставкою. Наприклад, відсутність вітального бонуса кредитор може пояснити поганою кредитною історією позичальника. Зверніть увагу на способи отримання онлайн-позики. Деякі кредитори хочуть, щоб ви виплатили позику єдиним платежем, інші ж готові надати вам умови часткового регулярного повернення грошей без штрафів.

У чому переваги онлайн-кредитування?

Послуга отримання кредитів через інтернет стає все популярніші серед людей. Основна причина підвищення популярності такого формату фінансового продукту полягає в тому, що він є більш зручним для позичальника. Звичайно, ставка по таких позиках набагато вище, ніж в банку, але вони і розраховані на короткий період. За кілька днів або тижнів користування кредитними коштами переплата виходить не такою істотною.

8 переваг онлайн-кредитування:

 1. Оформлення в будь-який час. Навіть вночі і в вихідні дні доступні кредити в інтернеті. Вам не потрібно поспішати і міняти свої плани, щоб неодмінно потрапити у відділення банку в робочий час, чекати, коли кредитний менеджер вийде на роботу після святкових днів, або підлаштовувати свій час, щоб не потрапити на обідню перерву банківського співробітника.
 2. Відсутність черг. Вам не потрібно нудитися в очікуванні поки звільниться кредитний менеджер, щоб оформити заявку на сайті. Її розгляд відбувається за лічені хвилини, а постійні клієнти отримують миттєве схвалення в автоматичному режимі.
 3. Мінімум документів. Щоб взяти кредит через інтернет, необхідно надати лише дані з паспорта та індивідуальний податковий номер.
 4. Чи не потрібна довідка про доходи. Для оформлення кредиту в інтернеті немає необхідності підтверджувати свої доходи відповідною довідкою.
 5. Не потрібні поручителі. Вам не доведеться шукати людей, які б могли виступати в договорі в якості поручителів.
 6. Зручні способи повернення кредиту. Робити платежі можна через касу банку, через термінали самообслуговування, за допомогою інтернет-банкінгу. Якщо у кредитної організації є офлайн офіс, внести обов'язковий платіж або всю суму можна в касі цієї організації.
 7. Швидке зарахування грошей на карту. Кредитні організації зараховують фінансові кошти на зазначену в заявці карту протягом декількох хвилин після підписання віртуального договору. Іноді потрібно почекати до півгодини, наприклад, в нічний час або в святкові дні.
 8. Конфіденційність. Кредитні організації, як правило, не передзвонюють потенційному позичальникові для підтвердження будь-якої інформації, зазначеної в анкеті, щоб родичі, друзі або колеги не почули розмову і не дізналися про наявні фінансові труднощі.
Оформлення позики через сайт мікрофінансової організації стане кращим вибором для тих, хто не хоче розповідати про виниклі проблеми з грошима. У будь-який момент оформивши позику в інтернеті і отримавши потрібну суму на карту, не доведеться буквально стояти з простягнутою рукою перед рідними і знайомими. Звичайно, наважуючись на онлайн-кредитування, потрібно звертати увагу не тільки на переваги, але і на недоліки такого способу отримання фінансових коштів. Тільки зваживши всі за і проти, варто приймати остаточне рішення.

Способи повернення онлайн-кредиту

Оформили онлайн-кредит в мікрофінансової організації? Прийшов час робити платіж? Не знаєте, як саме повернути гроші мікрофінансової організації? Тоді знахідкою для вас стане ця стаття! Нижче ми розповімо вам про п'ять способах повернення онлайн-кредиту.

5 способів повернення онлайн-кредиту:

 1. У касі мікрофінансової організації. Деякі кредитні установи, що спеціалізуються на видачі позик через інтернет, мають офлайн офіси в різних містах. В офіційних представництвах можна не тільки особисто оформити кредит і отримати його готівкою через касу, а й вносити щомісячні платежі або погасити всю суму заборгованості відразу. Перевага такого способу полягає в тому, що до платежу в касі МФО не додають банківська комісія, крім цього гроші зараховуються відразу на рахунок кредитодавця.
 2. Через термінал самообслуговування. Цей спосіб зручний тим, що термінали знаходяться повсюдно. Через них можна зробити платіж в будь-який час за допомогою готівки або, виконавши оплату з карти. У терміналі потрібно вибрати опцію погашення кредиту, вибрати МФО, вказати номер свого договору і суму. Важливо врахувати, що гроші не відразу зараховуються на рахунок кредитодавця.
 3. У касі банку. Серед переваг такого способу варто виділити те, що позичальникові не потрібно самостійно вводити реквізити. Це за нього робить касир, відповідно, набагато менше можливість припуститися помилки і відправити гроші не туди. Через касу можна також оплатити готівкою або карткою.
 4. Через сайт мікрофінансової організації. Багато МФО надають на своєму офіційному інтернет-ресурсі платіжну форму, щоб можна було швидше і простіше заплатити кредит. Як правило, потрібно вказати реквізити своєї картки і суму платежу, щоб гроші були списані з вашого рахунку і зараховані на рахунок кредитодавця. У деяких випадках для проведення платіжної операції необхідно авторизуватися на сайті мікрофінансової організації. У примітці до платежу слід вказати номер свого кредитного договору.
 5. За допомогою онлайн-банкінгу. Ще один зручний спосіб оплати кредиту. У нього кілька переваг. По-перше, слід зазначити, що скористатися онлайн-банкінгом можна в будь-який час доби. По-друге, онлайн-банкінг доступний з будь-якого місця при наявності інтернету і комп'ютера або смартфона. По-третє, в особистому кабінеті сервісу онлайн-банкінгу можна створити шаблон, щоб кожного разу не вводити реквізити і призначення платежу. Це суттєво економить час. Крім цього можна налаштувати і регулярний платіж - в цьому випадку щомісячний платіж буде списуватися автоматично в призначений день.
Перед оформленням онлайн-кредиту варто уточнити в мікрофінансової організації, які саме способи оплати доступні, а також дізнатися реквізити для проведення платежу зручним вам способом.

Поради експертів

Оформлення позики через сайт мікрофінансової організації стане кращим вибором для тих, хто не хоче розповідати про виниклі проблеми з грошима. У будь-який момент оформивши позику в інтернеті і отримавши потрібну суму на карту, не доведеться буквально стояти з простягнутою рукою перед рідними і знайомими. Звичайно, наважуючись на онлайн-кредитування, потрібно звертати увагу не тільки на переваги, але і на недоліки такого способу отримання фінансових коштів. Тільки зваживши всі за і проти, варто приймати остаточне рішення.