Зауважимо, що МФО часто йдуть назустріч не тільки тим, у кого немає довідки про доходи, а й людям з судимістю, непогашеними кредитами або регулярними простроченням в кредитній історії. Таким чином, якщо вам терміново потрібні гроші і ви не хочете звертатися до друзів, родичів або колег, гарантовано отримати потрібну суму можна в мікрофінансової організації.

Як оформити позику в МФО без довідки про доходи?

Для оформлення позики необхідно звернутися в офіс мікрофінансової організації, якщо він є в вашому місті, і надати паспорт разом з індивідуальним податковим номером. На підставі своїх документів потрібно заповнити заявку на позику, а після її схвалення - підписати кредитний договір і отримати гроші в касі. Багато МФО не відчиняють офлайн офіси, а ведуть діяльність тільки в інтернеті. Щоб оформити позику в одній з таких мікрофінансових організацій, необхідно зайти на офіційний сайт цього кредитодавця і заповнити онлайн-заявку, вказавши в ній свої контактні і паспортні дані. Розглядається вона, як правило, протягом 10-15 хвилин, але постійні клієнти отримують схвалення заявки миттєво. Рішення по заявці приходить по електронній пошті, в смс-повідомленні або висвічується в особистому кабінеті. Якщо мікрофінансових організація приймає позитивне рішення, залишається підписати електронний договір і дочекатися зарахування грошей на карту.

Чи можна оформити кредит в банку без довідки про доходу?

Повноцінний кредит на велику суму банки не видають без підтвердження платоспроможності. Однак все ж є один спосіб - це кредитна карта. Багато банків видають кредитні карти з мінімальною сумою всім бажаючим. При цьому не потрібно підтверджувати свої доходи. Якщо клієнт користується мінімальним кредитним лімітом і постійно його відновлює, поступово банк починає збільшувати суму. Чим більше клієнт користується карткою, тим вище до нього довіру з боку фінансової установи і, відповідно, більше кредитний ліміт, яким можна користуватися в будь-який час на свій розсуд. Щоб кредитний ліміт збільшувався, необхідно робити більше покупок в магазинах одягу та косметики, на заправках, в ресторанах, але при цьому мінімально знімати готівку. Для автоматичного алгоритму оцінки клієнтів таке платіжне поведінка свідчить про фінансову стабільність і стає причиною для збільшення кредитного ліміту.

Що важливо для оформлення позики без довідок про доходи

Чи плануєте оформити позику без довідки про доходи? Однак переживаєте, що мікрофінансових організація відмовить? Тоді дочитайте цю статтю до кінця, щоб дізнатися важливі нюанси, які можуть вплинути на рішення МФО.

Паспорт

Відсутність довідки про доходи - це не привід засмучуватися, оскільки кредитодавці не вимагають її, а ось паспорт повинен бути обов'язково. Важливим є те, що громадянство повинно бути тієї країни, в якій оформляється кредит. МФО не працюють з іноземцями, оскільки витребування грошей з громадянина іншої держави через суд є тривалим і складним заходом. Разом з паспортом у вас повинен бути і індивідуальний податковий номер. Зауважимо, що прописка при цьому не важлива, оскільки мікрофінансові організації, як правило, працюють по всій країні. Щоб отримати позитивне схвалення за заявкою, необхідно вписати в неї активний особистий номер телефону. Менеджери можуть передзвонити по ньому для уточнення деяких деталей. Також часто у вигляді смс-повідомлення відповідь по заявці - схвалена вона чи ні.

Правдива заявка

При заповненні заявки потрібно скрупульозно перевіряти кожну букву і цифру, оскільки помилки при заповненні розцінюються не на вашу користь. Особливо кредитних менеджерів насторожують помилки в паспортних або контактних даних. Вони можуть розцінити це як спроби надати неправдиві відомості про себе. Це знижує довіру до людини і в більшості випадків є причиною для відмови у видачі кредиту.

Адекватна сума

Завжди потрібно вказувати в заявці адекватну суму. Наприклад, якщо ви вперше звертаєтеся в мікрофінансову організацію, запросите для початку невелику суму - трохи вище, ніж пропонований мінімум. Це буде позитивно розцінено кредитними менеджерами. Якщо з першого разу запросити максимум, є велика ймовірність отримати відмову, оскільки подібна поведінка насторожить фахівців мікрофінансової організації, які будуть займатися розглядом вашої заявки. Звичайно, якщо ви багато разів зверталися в це МФО і завжди успішно закривали позики, можете запитувати будь-яку суму, адже репутація сумлінного позичальника вже сформувалася.

Задовільна кредитна історія

Мікрофінансові організації дають зараз позики навіть людям з судимістю і поганою кредитною історією, але це мінімальні суми. Щоб розраховувати на щось більше, потрібно поправити свою платіжну дисципліну. У МФО завжди звертають увагу на те, яку платіжну дисципліну раніше демонстрував людина. Наприклад, якщо у нього один раз кредит не був закритий, але все подальші позики виплачені до копійки, мікрофінансових організація може піти назустріч такому позичальнику. Якщо ж по кредитній історії видно, що людина є злісним неплатником, йому з великою часткою ймовірності не дадуть новий кредит.

Як оформити онлайн-кредит?

Популярність онлайн-кредитування збільшується з кожним днем, оскільки така форма оформлення позик має безліч переваг. Однак не всі розуміють, як відбувається оформлення в інтернеті, адже раніше потрібно було йти в банк з паперовими документами, чекати, коли менеджер приділить увагу і зробить все самостійно. Тепер ситуація змінилася - позичальникові самому слід заповнювати анкету і перевіряти її на наявність помилок і друкарських помилок. Кредитний менеджер тільки отримує цю електронну заявку, вивчає її і приймає рішення про доцільність схвалення запиту.

Алгоритм оформлення онлайн-кредиту для нових клієнтів:

  1. Знайдіть в інтернеті сайт мікрофінансової організації, умови якої вам підходять.
  2. Уважно прочитайте на сайті МФО інформацію про порядок оформлення позики, способи і терміни погашення, додаткових умовах.
  3. Знайдіть на головній сторінці сайту посилання на оформлення заявки. Як правило, вона має вигляд блоку з двома повзунками - за допомогою одного можна вибрати необхідну суму позики, а за допомогою другого - бажаний термін кредитування.
  4. Далі потрібно підтвердити ваш вибір і почекати кілька секунд, поки система сайту відкриє сторінку з онлайн-анкетою. У ній будуть порожні поля, які потрібно заповнити. Як правило, слід вказати свої контактні і паспортні дані, а також відповісти на додаткові питання. Важливо, щоб вся зазначена інформація була правдивою.
  5. Уважно перевірте інформацію, зазначену в анкеті, оскільки навіть незначна помилка може бути розцінена кредитним менеджером в якості спроби надати завідомо неправдиві дані.
  6. В кінці анкети вам може бути запропоновано дати згоду на створення особистого кабінету. Для цього буде потрібно додатково вказати бажаний пароль для входу.
  7. Надішліть заявку з анкетою на розгляд.
  8. Дочекайтеся відповіді. Залежно від правил мікрофінансової організації рішення за заявкою може прийти в смс-повідомленні на вказаний номер, в листі по електронній пошті, а також у вигляді повідомлення в особистому кабінеті.
  9. Якщо за заявкою прийнято позитивне рішення, залишиться почекати приблизно 10-30 хвилин до зарахування кредитних коштів на карту, зазначену в заявці.

Оформлення онлайн-кредиту для постійних клієнтів

Якщо ви вже один раз оформляли онлайн-займ в певній мікрофінансової організації, подавати заявку на все подальші позики можна через особистий кабінет. З огляду на, що в ньому вже збережена ваша контактна і фінансова інформація, процес відбувається набагато швидше, адже заповнення заявки відбувається в автоматичному режимі. Крім того, якщо попередній позику було виплачено без прострочень, схвалення за новим кредитом, як правило, дається майже миттєво.

Поради експертів

Звертаючись в мікрофінансову організацію, пам'ятайте, що відсоток позики вище, ніж в банках і чим довше ви будете тягти з виплатою, тим більше за підсумком переплатите. Також обов'язково читайте відгуки про компанії, причому не на сайті компанії, а на порталах типу отзовік і айрекомменд, там більше живих відгуків від реальних людей. Таким чином, ви убезпечите себе від угоди з недобросовісними мікрофінансовими організаціями.