Блог

14 переглядів
23 Вересня

Як працюють мікрофінансові організації?

Чи знайомі вам основні принципи роботи МФО? Мікрофінансові організації працюють на підставі фінансової ліцензії. Вони надають свої послуги офіційно – діяльність контролюється уповноваженими органами. МФО може почати роботу тільки після державної реєстрації.

Як заповнити заявку на онлайн-кредит?

У чому секрет шаленої популярності швидких кредитів? Онлайн-кредитування – один з найпростіших способів швидко отримати потрібну суму в борг, не звертаючись при цьому до родичів або до знайомих. Однак для деяких позичальників серйозною перешкодою на шляху до бажаної позикою стає заповнення анкети на сайті кредитора. Про те, як це зробити правильно, ви дізнаєтеся в цій статті.

12 переглядів
23 Вересня

Які небезпеки можуть чекати позичальника при зверненні в МФО?

Чому швидке кредитування зараз перебуває на піку популярності? Головна причина – воно дозволяє отримати потрібну суму на карту в будь-який час. Для цього навіть не потрібно виходити з дому – достатньо оформити заявку на сайті. Однак не для всіх звернення в мікрофінансові організації закінчуються добре. Про те, які небезпеки можуть підстерігати позичальника при онлайн-кредитуванні, ви дізнаєтеся нижче в цій статті.

13 переглядів
23 Вересня

Процентні ставки за позиками без довідок про доходи

Позики без довідок про доходи звучить заманливо, чи не так? Що ж являє собою ця послуга? Перш за все, скажімо, що це зручний інструмент вирішення термінових фінансових питань. Оформити такий кредит можна через інтернет, вказавши лише свої паспортні та контактні дані. Розрахунок вартості робиться відразу – потрібно тільки вибрати бажану суму і кращий термін.

10 переглядів
23 Вересня

Найнесподіваніші фактори прийняття рішення про видачу онлайн-позик

Вам відомо, що для прийняття рішення про видачу кредиту перевіряється платоспроможність позичальника? А це умова можна обійти? Банки завжди більш ретельно підходять до цього питання, ніж МФО. Вони враховують безліч факторів, а не тільки рівень доходу, наявності судимості, тривалості трудового стажу. Деякі банки беруть до уваги і зовсім несподівані чинники. Про те, що ще може вплинути на рішення кредитора ви дізнаєтеся нижче.

10 переглядів
21 Вересня