Відгуки клієнтів банків про кредитні картки

  1. Що кажуть клієнти українських банків

Одним з основних платіжних інструментів в даний час є кредитні карти. Відгуки клієнтів свідчать, що ними не тільки зручно користуватися, але ще й вигідно, якщо є пільговий період. Однак є й ті, хто незадоволений умовами за кредитним лімітом. У цій статті ми спробуємо розібратися, що говорять люди про кредитні картки різних українських банків.

Що кажуть клієнти українських банків

Що кажуть клієнти ОТП Банку

Кредитка в цій фінансовій установі має 55-денний період користування грошима, а також кредитний ліміт до 50 тисяч гривень. У банку пропонується чотири варіанти кредитних карт на вибір, які відрізняються бонусною програмою. Наприклад, за одними картками можна отримувати знижки на покупку авіаквитків, по іншим даються знижки на покупку палива на автозаправних станціях, а за третіми картками нараховуються бонуси на мобільний зв'язок.

Також є і самі звичайні (без бонусні) кредитні карти. Думки клієнтів по цих продуктах зустрічаються найрізноманітніші. Одні впевнені, що ОТП Банк розробив вигідні бонусні програми для своїх карт, які дозволяють істотно економити і при покупці квитків на літак, і при купівлі палива на АЗС. Інші говорять про те, що кредитний ліміт повинен бути набагато більше, ніж 50 тисяч гривень, оскільки максимальна сума для багатьох клієнтів є незначною.

Що кажуть клієнти Приватбанку

Кредитка в цій фінансовій установі має великі можливості. Наприклад, її безвідсотковий період дорівнює 55 дням. А це означає, що клієнти можуть користуватися кредитними грошима абсолютно безкоштовно. Також варто відзначити привабливу бонусну програму, яку мають ці кредитні карти. Відгуки клієнтів свідчать, що їм подобається такий продукт у Приватбанку тим, що пільговий період поширюється на всі витрати, зроблені з карти, навіть на зняття готівки.

Що кажуть клієнти Ощадбанку

Кредитні карти від Ощадбанку можуть бути миттєвого оформлені онлайн - достатньо заповнити відповідну форму на офіційному сайті фінансової установи. Вони також, як і карти ПУМБ, пропонують двомісячний пільговий період, проте, максимальний ліміт у них не 200000 гривень, а всього 50000 гривень.

На відміну від карти ПУМБ Ощадбанк за своїм фінансовим продукту пропонує вигідну бонусну систему. Абсолютно безкоштовно відкриваються ці кредитні карти. Клієнти свідчить, що це одне з кращих пропозицій на українському ринку, оскільки банк не нараховує комісію за отримання готівки в українських банкоматах в рахунок кредитних коштів. За користування кредитними грошима за межами безвідсоткового періоду 4,6%.

Що кажуть клієнти ПУМБ

По кредитці цієї фінансової установи безвідсотковий період знаходиться в межах двох місяців - до 62 календарних днів. За запитом клієнта може бути нарахований ліміт до 200000 гривень. Якщо він не встигає погасити заборгованість до завершення пільгового періоду, кожен місяць знадобиться робити мінімальний платіж всього лише 3% від суми заборгованості, а також 3,99% за користування кредитними коштами.

Гроші в валюту абсолютно безкоштовно конвертують ці кредитки. Клієнти кажуть, що вони не в захваті від вибіркової дії пільгового періоду, адже він не поширюється на зняття готівки, а також на перерахування грошей в рахунок кредитних коштів з карти на карту.

Що кажуть клієнти Alfa Bank

За кредитними картками від цієї фінансової установи можна отримати ліміт до 200 тисяч гривень. По завершенню пільгового періоду потрібно буде виносити щомісячний платіж. За межами пільгового періоду стандартна ставка по кредитній карті становить 39,99%. Особливістю карти є Кешбек до 20% від вартості покупок, а також можливість оформлення розстрочки на вигідних умовах до 6 місяців без відсотків.

Через сайт можна в будь-який момент оформити кредитні картки. Думки клієнтів з цього банківського продукту зустрічаються і позитивні, і негативні. Одні задоволені кредитною карткою і вважають процентну ставку цілком прийнятною, інші не можуть натішитися щедрою бонусної програмі, а треті вважають, що умови у банку не найвигідніші і можна програму по кредитних картах зробити більш лояльною для клієнтів.