Блог

9 переглядів
20 Вересня

Оформлення іпотеки для молодої сім’ї

Чи знаєте ви, що молодим сім’ям, можна взяти квартиру в кредит за пільговою програмою? Іпотека для молодої сім’ї – це програма доступного кредитування, яка дозволяє людям до 35 років обзавестися власним житлом на привабливих умовах. Про те, як українські банки кредитують молоді сім’ї ви дізнаєтеся в цій статті.

0 просмотров
20 Вересня

Що таке іпотека

Що потрібно знати про процентну ставку по іпотеці

Чи доводилося вам цікавитися процентними ставками по іпотеці? А вони дуже відрізняються в різних банках. Процентна ставка по іпотеці – це, мабуть, перше, що цікавить будь-якого, хто задумався про житло в кредит. Спробуємо розібратися від чого вона залежить і чи є можливість її зменшити.

7 переглядів
20 Вересня

На що звернути увагу при оформлення іпотечного договору

Чи знаєте, на що варто звертати увагу при підписанні іпотечного договору? Мрія про власне житло для багатьох стає реальністю завдяки такому банківського продукту, як іпотека. Договір з банком в цьому випадку підписується в обов’язковому порядку, оскільки це офіційна угода, в якому прописані всі правила взаємовідносин, а саме, що зобов’язується зробити банк і кредитор, а також які права має кожна зі сторін. У цьому документі фіксується сума кредитування, термін, об’єкт нерухомості, заставне майно та інші важливі моменти. Про те, наскільки важливий іпотечний договір і, на що звернути увагу при його підписанні ви дізнаєтеся в цій статті.

8 переглядів
20 Вересня

Як отримати іпотеку в банку

Ви знаєте, що за статистикою, для багатьох іпотека є єдиним способом знайти власне житло? Звичайно, при оформленні такого кредиту буде переплата, розмір якої залежить від відсоткової ставки. Якщо спробувати накопичити потрібну суму на покупку нерухомості суму, через інфляцію в момент, коли гроші будуть зібрані, вартість квартири, будинку або котеджу виявиться вище. Так можна займатися накопиченнями до нескінченності.

7 переглядів
20 Вересня

Рефінансування іпотеки і, що потрібно знати про таку послугу

Що робити, якщо сталася криза і ви не можете виплатити іпотеку? Рефінансування – відмінний варіант. В сучасних економічних умовах, коли фінансовою стабільністю не може похвалитися навіть держава, окремі громадяни сильно схильні до впливу зовнішніх обставин. У них особистий фінансова криза може трапитися абсолютно несподівано – буквально, як грім серед ясного неба. Наприклад, в результаті скорочення зарплати або скорочення штату. Якщо людина залишилася без основного джерела доходів, а у нього при цьому є іпотечний кредит, який потрібно платити, доводиться шукати альтернативні способи взаєморозрахунків з кредитором.

9 переглядів
20 Вересня

Що краще оформити: іпотеку або кредит готівкою

Ви коли-небудь замислювалися, що вигідніше оформляти: іпотеку або кредит готівкою? У сфері кредитування іноді виникає плутанина в поняттях, наприклад, люди без економічної освіти часто не можуть зрозуміти різницю, між рефінансуванням і реструктуризацією, ще одне питання, яке виникає у багатьох позичальників полягає в різниці між звичайним кредитом і іпотекою, адже і в тому, і в іншому випадку банк видає гроші на покупку житла. У цій статті ми спробуємо зрозуміти, що краще оформити: іпотечне кредитування або кредит готівкою.

7 переглядів
20 Вересня

Умови іпотеки в українських банках

Увага! Всі банки, які розглядаються в статті, – Кредобанк, Приватбанк, Укргазбанк, Ощадбанк – пропонують фіксовану ставку тільки на перші 12 місяців кредитування. Потім вона змінюється на плаваючу і по ній далі виплачується іпотека. Умови банків періодично можуть змінюватися – за цим потрібно стежити на їх сайтах.

8 переглядів
20 Вересня

Як оформити іпотеку без початкового внеску

Чи реально отримати іпотеку без початкового внеску? Це вигідна пропозиція для тих, у кого не виходить зібрати велику суму для внесення авансу в банк. Далеко не всі кредитори готові на схвалення іпотеки без авансового платежу. У цій статті ми порівняємо пропозиції від українських банків, щоб ви розуміли, де і як взяти іпотеку без початкового внеску.

8 переглядів
20 Вересня