Новорічні кредити за закордонним паспортом та додатком “Дія”

  1. Як оформити кредит на новорічні свята 2022?
  2. Дія як інструмент оформлення кредиту

Сьогодні світ живе в очікуванні новорічних свят. Торгові мережі переживають небувалий ажіотаж покупок сувенірів, феєрверків та інших традиційних атрибутів, які прикрашають святковий стіл.
В сучасному просторі кожна людина оточена різними побутовими приладами, цифровою технікою, побутовою технікою, гаджетами, без яких неможливо думати про повсякденні побутові справи. Смартфон, пральна машина, сучасний телевізор, ноутбук, смарт - годинник довели свою корисність та є бажаними подарунками для близьких та друзів. Кредит один із способів привітати рідних хорошими подарунками.

Як оформити кредит на новорічні свята 2022?

Національний банк дав дозвіл на обслуговування клієнтів за закордонним паспортом та застосунку Дія. Банк може ідентифікувати особу, яка звертається за ідентифікаційним номером або за реєстром ФОП.
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/v4557500-19#Text
При оформленні кредиту на Новорічні свята використовуються дані одного паспорта. У випадку звернення до іншого відділення банку потрібно зазначити дані нового паспорту.
Наприклад, грошова позика оформлена за закордонним паспортом, а клієнт звертається за кредитом за українським паспортом та проходить ідентифікацію особи повторно, на що витрачається зайвий час на оформлення кредиту.
За закордонним паспортом неможливо оформити кредитну картку, орендувати банківський сейф та оформити страхування у банківському відділенні (за винятком страхування для виїзду за кордон).
Для обслуговування в банку або оформлення, будь-якого, банківського продукту потрібні оригінали паперових документів або електронні документи із застосунку Дія.

Дія як інструмент оформлення кредиту

Застосунок “Дія” створений з метою зберігання оцифрованих версій документів клієнта. Зокрема такими документами можуть бути посвідчення та паспорта внутрішні по Україні та закордонні. А також інші документи громадян України. Розгорнуту інформацію з додатку Дія можна швидко і точно отримувати за допомогою QR-коду.
Розглянемо варіанти при яких можна використовувати застосунок “Дія”.

1. Отримання картки, оплати рахунків через касу. Банківський працівник здійснює запит через смс додатку Вайбер.

2. Видачі та оформлення віртуальної дебетової картки.

3. Оформлення споживчого кредиту на різні виду товарів, якщо це передбачено умовами магазину.

Як бачимо, знайти гроші на Новий рік і оформити кредит за закордонним паспортом та додатка “Дія” не є проблемою. Оформляючи швидку позику, ви практично не витрачаєте час і відразу отримуєте гроші на карту.
Оформлення кредиту в маркетплейс ACREDITS на подарунки та розваги напередодні Нового Новорічні без додаткових реєстрацій та підключень – легко та просто