В кожного з нас є шанси і можливість придбати автомобіль в кредит з офіційною гарантією на пільгових умовах. Оформлення кредиту на автомобіль вигідне у ситуаціях коли власні кошти задіяні в бізнес проектах, або плануються додаткові витрати на інші вкладення, а також коли не вистачає незначної суми для придбання автомобіля мрії. У 2021 році українці придбали понад 85 тисяч автомобілів з них приблизно 20 % придбано у кредит. Це може бути як нове авто з салону так і автомобіль з пробігом, або Еко-автомобіль. На ринку автомобільних кредитів працюють 18 банків, але при цьому є 3 лідери на які припадає 78 % виданих кредитів. Вони мають прямі угоди з авто дилерами та розроблені програми видачі кредиту.

Електромобіль в кредит – зручно та вигідно

Електромобілі - транспорт майбутнього України. Окрім екологічних моментів це ще й престижно. Основні переваги кредиту на автомобіль з електричним двигуном:
 •  відсутність застави і страхування;
 •  значна економія на пальному завдяки підключенню двигуна до автомобільного приводу;
 •  вигідні відсотки кредитування.
Такі автомобілі потребують менших затрат коштів на обслуговування. Для прикладу: машина з пробігом понад 25 тис. км в технічному обслуговуванні економить близько 50 тис. грн. Орієнтовно сума кредиту на таке авто не перевищує 200 000 тис. гривень, мінімальний внесок першої суми 40 % від вартості при відсотковій ставці від 14,5% річних (грн). Кредитні проценти сплачуються щомісяця рівними платежами, це дає можливість клієнту сплатити кредит навіть раніше зазначеного терміну без обмежень та штрафів. Обов’язковою вимогою банку є надання протягом двох місяців свідоцтва про реєстрацію екологічного транспорту на ім’я позичальника. Автомобілі з електродвигуном вигідно оформляти в кредит під час акційних пропозицій банків в розстрочку. Слід ознайомитись з розмірами комісій, умовами першого внеску та за допомогою перших позицій в рейтингу авто кредитів знайти максимально вигідний варіант без початкового внеску. Окремі банки мають програму лояльності для позичальника у разі відсутності довідки про матеріальне забезпечення.

Де краще взяти кредит на машину?

Проаналізуємо пропозиції лідерів ринку автокредитування відповідно до двох ключових моментів - суми першого внеску та терміну виплати кредиту. Ощадбанк - надає кредит на автомобіль під 0,01 % за умови виплати кредиту від 12 до 24 місяців та 40 - 50 % виплати стартового внеску. Кредобанк - 0,01% при терміні виплати кредиту до 36 місяців та від 30 до 39 % першої оплати першого внеску. ПриватБанк - пропонує початкову ставку від 20% на авто з пробігом та на нове авто від 0,01% до 12,8% на термін до 7 років. Авансовий внесок від 10 %. Альфа -Банк - надає позику на авто від 100 000 грн при початковій ставці 0,01 % терміном до 60 місяців. Перший внесок від 40 відсотків. Для позичальника з хорошою кредитною історією банківські установи можуть запропонувати лояльні умови надаючи довший термін кредиту та меншу суму першого внеску.

Які документи потрібні на оформлення кредиту на автомобіль?

Заявку на оформлення кредиту можна оформити як і банку, так і дистанційно. На видачу кредиту впливатимуть віковий ценз від 20 до 65 років та матеріальний стан позичальника підтверджений документально при умові, що 40 - 60 % заробітку від офіційного доходу призначатимуться для погашення кредитів. Кредит на новий автомобіль оформляється при наявності:
 •  паспорта, ідентифікаційного коду;
 • контактних даних кредитора та членів родини (дружини, чоловіка тощо);
 •  рахунку фактури з автосалону де буде зазначена його комплектація (на нове авто);
 • авансовий платіж, що передається в кредитний відділ для перевірки платоспроможності клієнта (може тривати до 14 днів).

У скільки обійдеться авто в кредит?

Клієнтам, які бажають придбати новий імпортний автомобіль, зазвичай достатньо оплатити 10 - 20% від загальної вартості автомобіля, тоді як для майбутніх власників російської та української техніки початковий внесок трохи перевищує 20 - 50%. Якщо термін кредитування на покупку нової іномарки сьогодні становить 5 -7 років, то вітчизняних автомобілів і б/у автомобілів - 3-5 років з правом дострокового погашення без застави. Окрім основної виплати (50 % від основної суми) позичальник також сплачує додаткові платежі:
 •  страхування Каско (від 5-7 % вартості авто);
 •  страхування від нещасного випадку (орієнтовний тариф від 0,55 від суми кредиту);
 •  автоцивілку в партнера програми (на 500 – 800 грн) та страхування життя і здоров’я позичальника;
 •  комісію за операції в державному реєстрі (750 грн) та пенсійний збір (одноразово 3-5%).
Сума на яку можна оформити кредит до 1 млн. грн. Велика перевага гривневого кредиту на авто – відсутність ризиків при інфляції. Банки не беруть автомобіль під заставу. Потрібно враховувати: при затримці оплати кредиту банки нараховуватимуть 16% пені від суми несплаченого платежу.

Основні переваги кредиту на автомобіля з пробігом

Основними перевагами кредитування автомобіля з пробігом є відсутність початкового внеску, обмежень щодо пробігу та віку, послуг нотаріуса, оформлення без КАСКО та застави. Є три типи придбання автомобіля з пробігом в кредит - у приватної особи, юридичної особи та на аукціоні. Важливими етапами оформлення в кредит автомобіля з пробігом є вибір програми фінансування банку, планування сімейного бюджету з урахуванням видатків на оплату автомобіля, а також подача заявки в банк з достовірними даними для документального оформлення кредиту. Радимо звернути увагу на наступне:
 •  автомобілі мають бути найбільш відомих брендів: Ягуар, Шевроле, Форд, Мерседес-Бенц, Фольксваген Пасат та інші з загальним пробігом не більше 150 000 км
 •  купуйте лише ліквідні автомобілі з пробігом, щоб в будь який момент їх можна було продати з різних непередбачуваних обставин, адже авто не буде заставою банку.

Комфортне пересування в затишній машині в, будь - яку, пору у колі друзів та сім’ї на вигідних умовах – бажаєте? Обирайте кредит на маркетплейсі ACREDITS!