Щоб отримати новий займ на погашення попереднього кредиту банківські організації пропонують послугу перекредитування або рефінансування. Це дає можливість позичальнику сплачувати новий кредит за ставкою нижче попередньої, зменшити кількість щомісячних виплат при максимально швидкому оформленні грошової позики за одну годину без застави та поручителів. Такі довгострокові кредити зручні для погашення мікрозаймів. При рефінансуванні (перекредитуванні) позичальник для зручності може об’єднувати різні займи в один. Це набагато краще ніж сплачувати кредити в різних банках. Позичальника повідомляють про те, що кошти на погашення мікрозаймів на руки не видаються, а відразу погашаються відсотки і тіло кредиту включаючи кредитні повноваження та відсотки після закінчення дії договору. Неможливо використати ці кошти на інші потреби.

Цілі рефінансування кредитів при мікрозаймі

Рефінансування використовується для закриття різних видів кредитів та борговими зобов’язаннями за картками . Основні цілі:
  •  кращі умови боргових виплат;
  •  збільшення терміну повернення;
  •  перекази в більш зручний банк;
  •  захист від зростання відсотків за кредитом.

Які документи необхідні для перекредитування?

Перекредитування або реструктуризація оформляється при подачі наступних документів: паспорт, індивідуальний податковий номер, кредитний договір, платіжні виписки. Слід пам’ятати, що після укладення договору з одним банком має пройти час для оформлення нових документів з іншою банківською установою. Окрім того банк не займатиметься перекредитуванням, якщо вже через кілька тижнів термін кредиту закінчиться. Працівники банку при укладенні нового договору на рефінансування надають перевагу клієнту з хорошим кредитним минулим, а також мають право відхилити заявку, якщо у нього є заборгованість по відсотках. У цьому випадку банк пропонує зменшити процентну ставку під час перекредитування. Якщо клієнт має документальне підтвердження про зниження доходів наприклад: народження дитини, звільнення з роботи, судові витрати на аліменти - у нього автоматично збільшується можливість на отримання нового кредиту.

Оформлення перекредитування на карту в Україні

Одним із способів видачі міні-кредиту чи мікрозаймів (середня сума видачі до 15 000 грн), в банківській установі є оформлення кредиту на карту клієнта. Такий спосіб є вигідним для позичальника з проблемною кредитною історією, але який є офіційно працевлаштований за постійним місцем проживання та має у власності автомобіль чи нерухомість. Після перевірки прострочень на початковій стадії внесення платежів за попереднім договором банк може провести рефінансування боргу. Важливо перед оформленням нового кредиту знати терміни та суму залишку по кредиту включно зі страховками (якщо вони є) в банку де був оформлений попередній договір. Клієнт подає онлайн - заявку до банківської установи та протягом доби отримує відповідь про можливість перекредитування. При позитивному результаті перевірки даних позичальника йому надається потрібна програма кредитування з сумою оплати щомісячного платежу. Позичальнику перераховують необхідну суму на карту, будь - якого, банку або реквізити компанії за оформленим попереднім займом.

На які кредити можна оформити мікрозайм?

  •  споживчі;
  •  іпотечні;
  •  на купівлю автомобіля;
  •  на карткові кредитні борги.

Аналіз провідних банківських установ для отримання нового кредиту

 НАЗВА

       ВІКОВІ 

ОБМЕЖЕННЯ

    СТАВКА 

КРЕДИТУ (річна) %

ТЕРМІН КРЕДИТУ (місяців) 

КРЕДИТНА 

СУМА (грн)

Банк Аваль

18-75

10-35

від 6 до 60

500 - 500 000

ПУМБ

25-70

11 - 15

від 12 до 48

1 000 - 200 000

Кредобанк

18 - 75

35 – 40

від 6 до 60

1 000 - 500 000