Блог

21 перегляду
19 Липня

Новорічні кредити за закордонним паспортом та додатком “Дія”

Сьогодні світ живе в очікуванні новорічних свят. Торгові мережі переживають небувалий ажіотаж покупок сувенірів, феєрверків та інших традиційних атрибутів, які прикрашають святковий стіл.В сучасному просторі кожна людина оточена різними побутовими приладами, цифровою технікою, побутовою технікою, гаджетами, без яких неможливо думати про повсякденні побутові справи. Смартфон, пральна машина, сучасний телевізор, ноутбук, смарт – годинник довели свою […]

Іпотека від Зеленського: як взяти кредит під 7%

З 1 березня 2021 року держава почала видавати іпотечні кредити на житлову нерухомість під сім відсотків річних у гривні. Програма створена для неспроможних громадян, які не можуть взяти іпотеку на комерційних умовах. Розраховано програму на 5000 сімей, які проживають в гуртожитках або аварійних будинках. Це науковці, медичні працівники та новостворені сім’ї, які мають житлові проблеми. […]

22 перегляду
22 Грудня

Найвигідніші кредити на електромобілі в українських банках

В кожного з нас є шанси і можливість придбати автомобіль в кредит з офіційною гарантією на пільгових умовах. Оформлення кредиту на автомобіль вигідне у ситуаціях коли власні кошти задіяні в бізнес проектах, або плануються додаткові витрати на інші вкладення, а також коли не вистачає незначної суми для придбання автомобіля мрії. У 2021 році українці придбали […]

21 перегляду
22 Грудня

Як працюють мікрофінансові організації?

Чи знайомі вам основні принципи роботи МФО? Мікрофінансові організації працюють на підставі фінансової ліцензії. Вони надають свої послуги офіційно – діяльність контролюється уповноваженими органами. МФО може почати роботу тільки після державної реєстрації.

20 переглядів
23 Вересня

Які небезпеки можуть чекати позичальника при зверненні в МФО?

Чому швидке кредитування зараз перебуває на піку популярності? Головна причина – воно дозволяє отримати потрібну суму на карту в будь-який час. Для цього навіть не потрібно виходити з дому – достатньо оформити заявку на сайті. Однак не для всіх звернення в мікрофінансові організації закінчуються добре. Про те, які небезпеки можуть підстерігати позичальника при онлайн-кредитуванні, ви дізнаєтеся нижче в цій статті.

18 переглядів
23 Вересня

Процентні ставки за позиками без довідок про доходи

Позики без довідок про доходи звучить заманливо, чи не так? Що ж являє собою ця послуга? Перш за все, скажімо, що це зручний інструмент вирішення термінових фінансових питань. Оформити такий кредит можна через інтернет, вказавши лише свої паспортні та контактні дані. Розрахунок вартості робиться відразу – потрібно тільки вибрати бажану суму і кращий термін.

13 переглядів
23 Вересня

Де оформити позику без довідок про доходи?

Що робити, якщо потрібен кредит, а довідки про доходи немає? Оформлення мікрокредиту – це простий спосіб отримати потрібну суму в борг, не звертаючись при цьому до родичів або друзів. Більшість мікрофінансових організацій відрізняються лояльними вимогами до позичальника, наприклад, їм не потрібно надавати довідку про доходи. Для багатьох людей це дуже важливо, адже не у всіх є можливість отримати такий документ.

16 переглядів
23 Вересня

Чи можна оформити онлайн-кредит без перевірки кредитної історії?

Чи реально оформити онлайн-кредит, якщо кредитна історія залишає бажати кращого? Якщо у вас зіпсована кредитна історія, а гроші потрібні терміново, слід пошукати мікрофінансову організацію, яка видає позики навіть людям із зіпсованою фінансової репутацією. У них, як правило, видають гроші особам з 18-23 років і до 65-75 років. Є обмеження і по сумі, а також за терміном онлайн-кредитування, а процентні ставки варіюються від 1% до 4% в день. Щодо нових клієнтів і їх першої позики може бути встановлена нульова процентна ставка в якості привітального бонусу. Але при цьому розмір позики буде набагато менше, ніж для постійних клієнтів, оскільки кредитору потрібно оцінити позичальника на сумлінність.

15 переглядів
23 Вересня

В яких ситуаціях онлайн-позики більш вигідні, ніж банківські?

Чому онлайн-позики стають такою поширеною послугою? Зростаюча популярність онлайн-кредитування обумовлена тим, що гроші в цьому випадку отримати простіше і швидше. При цьому ставка досить висока і термін кредитування менше. Але в деяких ситуаціях онлайн-позики все ж більш вигідні, ніж банківські. Наприклад, якщо потрібно поліпшити кредитну історію, варто цілеспрямовано оформити онлайн-кредит на невелику суму, щоб своєчасно погасити його і поліпшити кредитну історію.
Можна кілька разів цілеспрямовано оформляти онлайн-позики в мікрофінансових організаціях, які лояльно ставляться до позичальників з поганою кредитною історією. Своєчасно виплачувати їх, ви будете покращувати свою фінансову репутацію і зможете розраховувати на серйозний кредит в банку.

17 переглядів
23 Вересня

Найнесподіваніші фактори прийняття рішення про видачу онлайн-позик

Вам відомо, що для прийняття рішення про видачу кредиту перевіряється платоспроможність позичальника? А це умова можна обійти? Банки завжди більш ретельно підходять до цього питання, ніж МФО. Вони враховують безліч факторів, а не тільки рівень доходу, наявності судимості, тривалості трудового стажу. Деякі банки беруть до уваги і зовсім несподівані чинники. Про те, що ще може вплинути на рішення кредитора ви дізнаєтеся нижче.

18 переглядів
21 Вересня