sales5

Про проект

Наш портал є незалежним інформаційним ресурсом, який допомагає людям розібратись із фінансовими тонкощами.
Для більшої зручності усі фінансові послуги ми розділили за 12 розділами, у кожному з яких ви знайдете корисні статті:

01
Автокредитування
Автокредитування. Тут ви дізнаєтеся, який автомобіль взяти в кредит, познайомитеся з умовами його надання та нюансами кредитування спецтехніки.
02
Кредитна історія
У цьому розділі ми познайомимо вас із основним поняттям розстрочки, її причинами та наслідками, а також розповімо, як можна покращити кредитну історію.
03
Лізинг
Тут ми познайомимо вас із основним поняттям міжнародного лізингу, надамо порівняльну інформацію про лізинг у Росії та Україні та покажемо реальні відгуки тих, хто вже успішно його виплатив.
04
Фінансова грамотність
Автокредитування. Тут ви дізнаєтеся, який автомобіль взяти в кредит, познайомитеся з умовами його надання та нюансами кредитування спецтехніки.
05
Іпотека
Тут ви дізнаєтесь, які існують види іпотеки, умови її надання, можливі відсоткові ставки та як можна її отримати у банку
06
Споживчий кредит
У цьому розділі ми також знайомимо з видами споживчого кредиту в Росії та Україні, особливостями його погашення та розповідаємо, що робити, якщо ви зіткнулися з шахраями.
briefcase

Наш портал зібрав усі необхідні дані про фінансові послуги в одному місці.

Ми постійно розвиваємось та поповнюємо ресурс актуальними даними. Вам залишається лише провести порівняння та вибрати найбільш вигідний варіант. Завдяки зручній навігації, навіть не маючи певних навичок, ви легко зорієнтуєтеся у пошуку потрібної інформації.

analytics2

Наша команда

Наш сайт стане для вас вірним путівником у світі фінансових послуг. Завдяки інформаційним матеріалам, розміщеним у розділах, ви зможете простіше робити вибір банківських послуг, які будуть найвигіднішими.

Важливо! Вся інформація, опублікована на сторінках цього ресурсу, доступна читачам абсолютно безкоштовно.

Команду нашого інформаційного ресурсу складають висококваліфіковані фахівці, які добре розуміються на темі фінансів та банківських послуг. Вони підбирають для вас найактуальнішу інформацію та публікують її на сайті у доступній для розуміння людьми без економічної освіти формі.

Наша команда прагне надати читачам найактуальнішу та найцікавішу інформацію з усіх питань щодо кредитування. Щодня оновлюємо дані та поповнюємо розділи новими статтями. Наші спеціалісти стежать, щоб кожна стаття містила інформацію, що відповідає поточним змінам законодавства.

analytics6

Завдання нашого ресурсу

Ми ставимо собі наступне завдання — надавати інформаційну допомогу. У нас люди без економічної освіти зможуть отримати простою мовою інформацію про кредитні продукти: як видають позики, куди звертатися, які документи потрібні, як здійснюється повернення.

Ще одне з наших завдань – забезпечити актуальність поданої інформації. Ми розуміємо, що в інтернеті безліч статей зі застарілою інформацією, прочитавши одну з яких людина може припуститися серйозної помилки. Справа в тому, що законодавство та банківська галузь не стоїть на місці — постійно щось змінюється, з’являються важливі нюанси та нововведення. Наша команда тримає руку на пульсі — відстежує всі зміни та публікує матеріали відповідно до актуальної ситуації у сфері кредитування.

Чому для пошуку фінансової інформації обирають нас?

Ми надаємо якісну інформацію безкоштовно.
Ми стежимо за достовірністю опублікованої інформації.
Ми постійно оновлюємо контент, тому ви завжди будете знати найактуальнішу інформацію по тілу кредитування.
Матеріали доступні на сайті цілодобово - звертайтесь до нас за допомогою будь-якої миті.
Ми не намагаємося висвітлити ту чи іншу послугу чи фінансову компанію у вигідному світлі – лише професійна аналітика із зазначенням плюсів та мінусів.
Завдяки інтуїтивно-зрозумілій навігації розібратися з роботою сайту можна вже під час першого відвідування.